2015. 2016. 2017. arhīvs

Jaunumi

Ceļā pa “Ziemassvētku egļu ceļu”

Šogad vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš” var apskatīt 39 mākslas objektus. Tie ir radošo sabiedrību mākslinieku un Latvijas Mākslas akadēmijas Radošās darbnīcas studentu jaunrades rezultāts.

Lasīt vairāk

9. vides objektu festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš” atklās 7. decembrī

No piektdienas, 7. decembra, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” 39 vides mākslas darbus – Ziemassvētku egles, kas apmeklētājus pārsteigs ar neierastām formām, interesantām mākslinieku idejām un objektu īstenošanā pielietoto materiālu daudzveidību.

Lasīt vairāk

Pārdaugavā ārpus oficiālās festivāla programmas aplūkojami vēl divi objekti

Pārdaugavā būs skatāmi Vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” 2014. gada un 2016. gada skatītāju iemīļoti darbi “Švarcmuižas sila stāsti” un “Ziemas ainava”.

Lasīt vairāk

Lejuplādē objektu karti!

Lai ērtāk varētu iepazīties ar festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" objektiem, ieteicams lejuplādēt objektu karti.

Lasīt vairāk

Rātslaukumā atklās svētku egli un informēs par festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš”

Trešdien, 6. decembrī, plkst. 16.00 Rīgas vicemērs Andris Ameriks un Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas gaisma” tehniskais direktors Edmunds Krēsle Rātslaukumā iedegs svētku egli “Zelta laterna”, kas ir arī viena no festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” 39 objektiem.

Lasīt vairāk

Aicina festivāls. Ikreiz kā pirmoreiz

Deviņos darbības gados Vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” ir kļuvis par atpazīstamu Rīgas zīmolu. Ik gadu, uzmirdzot vienu mēnesi tumšākajā no gadalaikiem, tas aicina skatītāju radoši domāt un novērtēt pilsētvidi, uz kuru svētku laikā ir iespēja paraudzīties no cita skatupunkta.

Lasīt vairāk